שירותים הנדסיים

שירותים הנדסייםתחום ההנדסה והבניה מושך אליו רבים, בין אם מדובר על אנשים פרטיים שבונים היום את ביתם הפרטי ובין אם מדובר על משקיעים ויזמים שונים. עם זאת, בתחום הבניה וההנדסה יש דבר אחד שאי אפשר להתפשר עליו, וזה על הדיוק ומקצועיות. לכן אנחנו בחברת "משפט ובניין ייעוץ והדרכה" מציעים לכם שירות לכל אורך הדרך בתחום הזה. בין אם אתם זקוקים לשירות בשלב תכנון הבניה ובין אם אתם זקוקים לשירות ולייעוץ בכל שלב אחר בדרך, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנשי המקצוע שלנו יקבלו את פניכם באדיבות ויתנו לכם שירות מקצועי ואמין כי אנחנו עוסקים בתחום הזה מזה שנים, אז למה אתם מחכים?

משרדנו מעניק שירותים הנדסיים בתחומים הבאים:

כל אדם שנכנס לתחום הבניה זקוק לשירותים שונים ולכן אנחנו מקפידים להציע קשת רחבה של פתרונות בתחום הזה:

1.ייעוץ הנדסי בתחום התכנון והבנייה: שלבי התכנון והבניה הם החשובים ביותר בכל פרויקט בניה ובין יש השירותים שלנו תוכלו למצוא שירות שכולל – ייעוץ לחברות, ייעוץ ללקוחות פרטיים, בדיקת היתרי בניה, בדיקת תוכניות, תיאום תכנון, בקרת כמויות, טיפול בחשבונות, בקשות לשינויים ותביעות בגין עלויות חריגות (תביעות חריגים).

2.מתן חוות דעת הנדסיות: לא אחת קורה שאנו מגלים ליקויי בניה במבנה מסוים. זה יכול להיות מבנה פרטי או מסחרי ותמיד יהיה צורך בחוות דעת מקצועית כדי להחליט מה לעשות בנידון. בין אם אתם חושבים על שיקום, על תיקון או כל פעולה אחרת, חוות הדעת ההנדסית שלנו תוכל לשמש אתכם גם עבור התדיינות משפטית וקבלת החלטות. 

3.מכרזים: לא כל אדם שרוצה להשתלב בתחום הבניה יודע איך לעשות זאת ומכיר את התחום הזה לעומק. לכן אנחנו מציעים שירות שכולל: בדיקת מסמכי המכרז, בדיקת חלופות תכנון, בדיקת כמויות, בניית אומדנים, עריכת מפרטים ותמחור מכרזים.

אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לנסות להתמודד לבדכם עם כל מה שקשור לצד ההנדסי של הפרויקט שאליו אתם נכנסים. לכן, בין אם מדובר על עניין פרטי, ציבורי או עסקי, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לפני שאתם יוצאים לדרך. את המשרד שלנו הקמנו כבר בשנת 2009 כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש לנו ניסיון רב וידע בתחום הזה. אנשי המקצוע שלנו זמינים עבורכם תמיד ואתם תראו שגם אתם, כמו כל שאר הלקוחות שלנו, תצאו מרוצים מהשירות המוביל שנוכל להציע לכם.