ייצוג מול רשות מקרקעי ישראל

ייצוג מול רשות מקרקעי ישראלרשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פועלת החל מ- 1 במרץ 2013 מכוח חוק רשות מקרקעי ישראל, ומנהלת את קרקעות המדינה בישראל. הרשות החליפה את מינהל מקרקעי ישראל, שפעל מאז 1960 למטרה זו.

בכל פעם כשאתם קונים נכס, מוכרים נכס, רוצים לעשות שינויים או להוסיף חלקים שונים לדירה הקיימת, יהיה עליכם לבוא במגע בצורה כזו או אחרת עם רמ"י. 

רמ"י יכולה גם לגבות מכם תשלומים שונים לאורך השנים, שעשויים להגיע לסכומים גדולים, כמו לדוגמא: 

דמי חכירה שנתיים

דמי היוון למגורים

דמי היתר בגין תוספת בניה, שינוי ייעוד, ניצול ופיצול מגרש ועוד.

עד כמה אתם באמת מבינים לגבי כל הסכומים שהרשות רוצה לגבות מכם? האם הכול נעשה בצורה חוקית? האם אפשר לזרז תהליכים שונים מול הרשות?

בהתחשב בעובדה שמדובר בגוף גדול בעל מחלקות רבות הרי שלאזרח הפשוט לא באמת קל להתנהל מולו. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, זקוקים מדי פעם לשירות של ייצוג מול רשות מקרקעי ישראל.

תנו לנו לייצג אתכם בצורה מוצלחת

אם אתם זקוקים לאנשי מקצוע מובילים, שמכירים את התחום ושיוכלו לדאוג לאינטרסים שלכם מבחינה חוקית ולנהל את ההליך עבורכם מול הרשות, הרי ש"משפט ובניין ייעוץ והדרכה" זהו המקום הנכון שאליו כדאי לכם לפנות. זה לא משנה אם מדובר בעסקה פרטית או בעסקת יזמות בהיקף כזה או אחר, כי בכל מקרה נוכל לסייע לכם בצורה מקצועית ואדיבה. פנו אלינו עוד היום ותראו שתצאו מרוצים מהשירות ומהתוצאה הסופית.