ניהול עיזבון וחלוקת רכוש

אדם שהולך לעולמו משאיר אחריו בדרך כלל עיזבון שצריך לחלק בין היורשים, ולא תמיד זה פשוט כפי שאולי זה נראה. אומנם זה נכון שישנם מקרים שבהם אין מחלוקות והכול כתוב שחור על גבי לבן בצוואה עצמה, אך כולנו מודעים לכך שיש גם לא מעט מקרים שבהם הדברים מורכבים פי כמה. לכן, אם גם אתם רוצים להתמודד כמה שיותר מהר ובצורה כמה שיותר נכונה עם כל הנושא של ניהול העיזבון וחלוקת הרכוש, דעו שהגעתם למקום הנכון. אצלנו ב"משפט ובניין ייעוץ והדרכה" תוכלו לפגוש אנשי מקצוע:

  • שמגיעים עם הרבה מאוד ניסיון 
  • שבקיאים בתחום ומכירים את החוק לעומק 
  • שעובדים בצורה יעילה כדי לסייע ללקוח 

בכל יום שעובר והרכוש לא מחולק בין היורשים בהתאם לרצונו האחרון של הנפטר ישנו הפסד של זמן, משאבים וגם כסף. לכן ברור מדוע כדאי יהיה להתמודד עם הדברים כמה שיותר מהר ולכן אנחנו כאן. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם, בין אם יש ביניכם, היורשים, מחלוקת ובין אם אתם פשוט זקוק לעזרה בפרוצדורה עצמה.

שירות מקצועי ואדיב

זה לא סוד שיש היום הרבה עורכי דין עם מומחיות בתחום הירושות והצוואות אך לא בכל מקום הלקוח עומד במרכז. לנו חשוב שתצאו מרוצים מהתהליך עצמו וכשהכול יסתיים כמה שיותר מהר ולכן נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך. מעבר לכך שאנחנו מגיעים עם ניסיון רב שנים גם תודעת השירות שלנו גבוהה ביותר ואתם תראו שלא תצטערו על כך שנתתם לנו לנהל את העיזבון ואת חלוקת הרכוש.