שירותים משפטיים

שירותים משפטיים - משפט ובניין - ייעוץ והדרכההחיים מובילים אותנו להתמודד עם אתגרים שונים בכל מיני תחומים, ולא תמיד נוכל לצלוח הכול ללא עורך דין מומחה שיעמוד לצידנו. הדברים הולכים ומסתבכים שיש עוד גורמים שמעורבים בעניין, כך שברור מדוע גם אתם מחפשים לעיתים את המשרד הטוב ביותר שיוכל להעניק לכם שירותים משפטיים. אצלנו במשרד "משפט ובניין ייעוץ והדרכה" תוכלו למצוא אנשי צוות שמכירים את תחומי המשפט השונים לעומק ושיוכלו ללוות אתכם לכל אורך התהליך בצורה מקצועית ואמינה. אנו זמינים עבורכם תמיד ואתם תראו שבעזרת הסיוע שלנו כל התמודדות משפטית תהפוך להיות הרבה יותר קצרה.

משרדנו מעניק שירותים משפטיים בתחומים הבאים:

במשרד שלנו, שקיים כבר משנת 2009, תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים משפטיים. לכן, בין אם אתם מגיעים עם בעיה או קושי בתחום הנדל"ן, הירושות, המכרזים או כל בתחום אחר, אתם יכולים להיות בטוחים שנוכל לסייע לכם ולהוביל אתכם בדרך הנכונה. התחומים בהם אנחנו עוסקים הם:

1. נדל"ן/ מקרקעין- נדל"ן הוא תחום שמעסיק את כולנו בין אם אנחנו רק שוכרים דירה ובין אם אנחנו קונים גורדי שחקים. לכן אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של שירותים בתחום זה, כמו לדוגמא: עסקאות רכישה, מכירה, חכירה/ שכירות, עסקאות קומבינציה, השבחת זכויות במקרקעין, הפקעות מקרקעין, פרצלציה, רישום מקרקעין בטאבו, ייצוג בעלי נכסים בלשכת מיסוי מקרקעין, בוועדה לתכנון ובנייה, ייצוג מול רשות מקרקעי ישראל ורשם המקרקעין.

2. צוואות וירושות- למרות שאיש מאיתנו לא רוצה לחשוב על כך, כולנו נגיע במוקדם או במאוחר אל יומנו האחרון. הצוואה זו הדרך האחרונה שלנו להשפיע על מה שיקרה לאחר לכתנו ולכן חשוב להכין אותה מראש. אצלנו במשרד תוכלו לקבל שירותי: ניהול העיזבון וחלוקת הרכוש בין היורשים עפ"י הדין ו/או עפ"י הצוואה לרבות פירוק שותפות במקרקעין.

3. מנהלי/ מכרזים, חוזים- ייעוץ וליוויי משפטי לטווח ארוך לחברות וללקוחות פרטיים, ייצוג בבתי משפט, עריכת הסכמים, ייעוץ משפטי בנושא מכרזים, מעורבות במו"מ ובקבלת החלטות.

4. ייצוג בבית משפט- ייצוג במגוון תביעות והליכים משפטיים לרבות תביעות כספיות גדולות ומורכבות, צווים זמניים, ערעור לבית משפט המחוזי והעליון, בוררות, ועתירות בערכאות משפטיות שונות.

5. בוררות- יישוב סכסוכים בתחום התכנון והבנייה בדרך של בוררות ומתן פסק בוררות (סכסוכים בין רוכשי דירות לחברות קבלניות, סכסוכים בין חברות יזמיות לחברות קבלניות, סכסוכים בין קבלנים וכדו').

פנו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם בעזרת אנשי המקצוע שלנו ועל ידי הניסיון הרב שצברנו בכל התחומים האלה בשנים האחרונות. כדי לנהל תהליך משפטי בצורה מקצועית צריך ידע, בקיאות ולהישאר כל הזמן מעודכנים בחידושים השונים בתחום ולכן אנחנו זו הכתובת הכי טובה שאליה תוכלו לפנות.